Kontakt

Inwestor
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
ul. św. Anny 12, 31-008 Kraków

Dział ds. Realizacji Inwestycji „Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim”

ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków

 

inż. Anna Biziorek
Pełnomocnik Prorektora UJ ds. Collegium Medicum ds. realizacji programu wieloletniego„Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim”
 tel. (12) 43 32 847, tel. kom. 505 924 495
 e-mail: anna.biziorek@uj.edu.pl

 

Zespół ds. Realizacji Umowy z Generalnym Wykonawcą Nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków – Prokocim

mgr inż. Michał Dyktyński
 e-mail: michal.dyktynski@uj.edu.pl
 tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328

mgr inż. Krystyna Kobylec
 e-mail: krystyna.kobylec@uj.edu.pl
 tel.: 12 43 32 847
pokój nr 329

mgr Justyna Krupnik
 e-mail: justyna.krupnik@uj.edu.pl
 tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328

mgr inż. Marcin Trojniak
 e-mail: marcin.trojniak@uj.edu.pl
 tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328

dr inż. arch. Jerzy Wowczak
 e-mail: jerzy.wowczak@uj.edu.pl
 tel.: 12 43 32 847
pokój nr 329

 

 


 

 

mgr Agnieszka Sułek
 e-mail: agnieszka.sulek@uj.edu.pl

mgr Bogusława Postół
 e-mail: boguslawa.postol@uj.edu.pl

mgr Katarzyna Kowalczyk
 e-mail: katarzyna.1.kowalczyk@uj.edu.pl

 

 

 


 

Generalny Wykonawca

WARBUD S.A.
Region Południe
ul. Lindego 1
30-148 Kraków

Tomasz Blecharski
Dyrektor Kontraktu
 tel. (12) 63 83 181, tel. kom. 602 721 942
 e-mail: tomasz.blecharski@warbud.pl

 

 

Kontakt dla mediów

Adrian Ochalik
Rzecznik prasowy UJ
 tel. kom.  519 078 100
 adrian.ochalik@uj.edu.pl